Kontakt

Adrianna Żebrowska

Doradca Handlowy

885 122 395

885 122 395 a.zebrowska@plichta.com.pl

Damian Stankiewicz

Doradca Handlowy

609 120 971

609 120 971 d.stankiewicz@plichta.com.pl

Kacper Michałkiewicz

Doradca Handlowy

885 122 375

885 122 375 k.michalkiewicz@plichta.com.pl

Maciej Ulatowski

Doradca Handlowy

605 040 004

605 040 004 m.ulatowski@plichta.com.pl

Przemysław Dudkiewicz

Doradca Flotowy / Dział otomoto

785 334 826

785 334 826 p.dudkiewicz@plichta.com.pl

Anna Szewczyk

Obsługa Finansowa

785 335 062

785 335 062 a.szewczyk@plichta.com.pl

Agnieszka Potrykus-Serema

Kierownik Działu Sprzedaży

a.potrykus@plichta.com.pl

Marcin Jaremko

Kierownik Działu Serwisu

m.jaremko@plichta.com.pl

Marcin Rajch

Kierownik Działu Części

58 506-67-40

58 506-67-40 m.rajch@plichta.com.pl

Patrycja Sylka

Recepcja Serwisu Mechanicznego

+48 58 506 67 00

885 122 377

+48 58 506 67 00 885 122 377 p.sylka@plichta.com.pl

Formularz kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz) (mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy do realizacji do wybranego przez Ciebie Autoryzowanego Dealera lub Partnera Serwisowego SEAT („Preferowany Dealer”).

Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)
Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej https://www.seat-auto.pl/formularz-cofniecia-zgod.html albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

MOŻESZ UDZIELIĆ TAKŻE DODATKOWYCH ZGÓD CELEM MARKETINGU PRZYSZŁEGO

(ZGODY SĄ OPCJONALNE I DOBROWOLNE, A ICH UDZIELENIE LUB ODMOWA SĄ NIEZALEŻNE OD OBSŁUGI TWOJEGO ZAPYTANIA)

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez: